Rezultate - Concursul "Evaluare in Educatie" la disciplina Matematică.

Descarca Documente

Rezultate Concursul Evaluare în Educaţie - Matematica
Rezultate Concursul Evaluare în Educaţie - Matematica

EVENTUALELE CONTESTATII se depun luni, 23 feb, intre orele 8-12 la secretariatul asociatiei parintilor din incinta scolii "Mircea cel Batran" Pitesti.

Elevii participanţi sunt repartizati in 3 Amfiteatre (A1, A2, A3) aflate în corpul principal al Universitatii Constantin Brâncoveanu Piteşti. Accesul se va face pe INTRAREA B. Amfiteatrele se află unul deasupra celuilalt, A1-etaj1, A2-etaj2, A3-etaj3, în partea dreaptă a scării de acces.

ANUNT IMPORTANT!

Asociatia Părinţilor din Şcoala "Mircea cel Bătrân" din Piteşti organizeaza sambata 21 februarie, ora 9.00, în sălile de curs ale Universităţii "Constantin Brâncoveanu" Pitesti,
Concursul  "Evaluare in Educatie" la disciplina Matematică.
Repartizarea elevilor in sălile Universităţii se va publica pe site cel tarziu vineri, 20 februarie, seara.
Inscrierile se fac la  secretariatul Asociatiei Părinţilor din incinta Şcolii "Mircea cel Bătrân" str. Zimbrului nr.3 Pitesti.
Termenul limita pentru inscriere este joi 19 februarie, ora 11.00, la secretariatul Asociatiei Părinţilor din Şcoala "Mircea cel Bătrân" din Piteşti.
Înscrierile se vor face în limita locurilor disponibile.
Pentru a evita eventualele incidente va rugam sa respectati termenul limita pentru inscrieri si regulamentul de desfasurare a concursului.
Concursul se adreseaza elevilor din clasa pregatitoare si clasele I-VIII.
Notă: Structura subiectelor pentru clasa aVIII-a este după modelul Evaluării Naționale.

Regulament Concurs Evaluare in Educatie

Universitatea Constantin Brâncoveanu , str.Calea Bascovului

Campurile indicate cu * sunt obligatorii. Codul HTML nu este permis in interiorul mesajului.