”Copii sănătoși și frumoși” 16 dec 2023

REZULTATE_dec 2023.pdf
REGULAMENT DEC 2023.PDF
subiecte_bareme_dec2023.pdf

Concursul județean de educație pentru sănătate, cu participare directă pe 16 decembrie 2023, "COPII SĂNĂTOȘI ȘI FRUMOȘI", este organizat în cadrul proiectului județean ”Igiena-factor determinant al formării personalității” aprobat în C.A.E.J. Argeș pentru anul scolar 2023-2024, pozitia 54 și se adresează elevilor din clasele I-IV.

Atașat puteți vizualiza subiectele și baremele acestei ediții ~ decembrie 2023, precum și regulamentul concursului.

Am afișat subiectele, baremele, rezultatele și premiile acestei ediții.

Pentru vizualizarea documentelor pdf folositi adresa web nesecurizata a site-ului nostru:

FELICITĂRI TUTUROR PARTICIPANȚILOR!

Educația pentru sănătate este esențială pentru asigurarea stării de bine și a dezvoltării fiecăruia dintre noi, iar școala noastră, prin inițierea și derularea acestui proiect, poate oferi mediul propice pentru a pune bazele deprinderii unor comportamente sănătoase.

Campurile indicate cu * sunt obligatorii. Codul HTML nu este permis in interiorul mesajului.