Rezultate - Concursul Judetean "Dinti sanatosi si frumosi"

Descarca Documente

Regulament
Descarcă Vizualizează
Fisa de inscriere
Descarcă Vizualizează
Repartizarea elevilor
Descarcă Vizualizează
Barem de corectare
Descarcă Vizualizează
Subiecte
Descarcă Vizualizează
Rezultate concurs
Descarcă Vizualizează
Rezultate
Descarcă Vizualizează

Şcoala Gimnazială "Mircea cel Bătrân" Piteşti vă invită să participaţi la a VII-a ediţie a Concursului Judeţean "Dinti sănătoşi şi frumosi" din cadrul Proiectului Educaţional Judeţean "Igiena dentară - factor important în dezvoltarea personalităţii elevilor" inclus în Calendarul Activităților Educative Extrașcolare din semestrul al II-lea, an școlar 2014-2015, poziția 29.

 

Concursul se va desfăşura pe 28.03.2015 la ora 9.00 la Şcoala Gimnazială „Mircea cel Bătrân”

 

Lasa un comentariu

Campurile indicate cu * sunt obligatorii. Codul HTML nu este permis in interiorul mesajului.